HORARIS TEMPORADA 2015/2016

PREBENJAMINS

Dimarts i Dijous                                17.30 a 18.30                        Pavelló del Mig

BENJAMINS MASCULINS

Dilluns i Dimecres                             17.30 a 18.30                       Poliesportiu Salvador Gimeno

BENJAMINS FEMENINS

Dimarts i Dijous                                17.30 a 18.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno

ALEVINS MASCULINS i ALEVINS FEMENINS (Mini)

Dimarts i Dijous                               18.30 a 19.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno

ALEVINS EXPERTS MASCULINS I FEMENINS

Dilluns i Dimecres                          18.30 a 19.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                         17.30 a 18.30                          Poliesportiu del Mig

INFANTILS FEMENINS “A” 

Dilluns Dimecres i Dijous             19.30 a 20.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno

INFANTILS FEMENINS “B” 

Dilluns                                               18.00 a 19.30                        Pista exterior Sant Francesc
Dijous                                                20.30 a 21.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                         17.30 a 18.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno

INFANTILS FEMENINS “C” 

Dilluns                                               19.30 a 20.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimarts                                             19.30 a 20.30                        Pista exterior Sant Francesc
Dijous                                                19.30 a 20.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno

INFANTIL MASCULÍ “A”

Dimarts                                             19.30 a 20.30                        Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                                20.30 a 21.30                        Poliesportiu del Mig
Divendres                                         16.30 a 17.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno

INFANTIL MASCULÍ “B”

Dimarts                                             19.30 a 20.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                                19.30 a 20.30                         Pista Sant Francesc
Divendres                                         16.30 a 17.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno

CADET MASCULÍ “A”

Dimarts                                            20.30 a 21.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                               20.30 a 22.00                        Poliesportiu del Mig
Divendres                                         18.30 a 19.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno

CADET MASCULÍ “B”

Dimarts                                            20.30 a 21.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                               19.30 a 21.00                          Pista Sant Francesc
Divendres                                        18.30 a 19.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno
CADET MASCULÍ “C”

Dimarts                                            21.30 a 22.30                         Poliesportiu del Mig
Dijous                                               20.30 a 21.30                         Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                        17.30 a 18.30                          Pista Exterior Sant Francesc

CADET FEMENÍ “A”

Dilluns                                             20.30 a 21.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres i Divendres                   19.30 a 20.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno

CADET FEMENÍ “B”

Dilluns                                             20.30 a 21.30                          Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres                                         20.00 a 21.30                          Pista Exterior Sant Francesc
Divendres                                       19.30 a 20.30                           Poliesportiu Salvador Gimeno

JUVENIL MASCULÍ “A”

Dimarts                                           21.30 a 23.00                           Poliesportiu Ugalde
Dimecres                                         16.00 a 17.30                           Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                        17.30 a 18.30                           Poliesportiu Salvador Gimeno

JUVENIL MASCULÍ “B”

Dilluns i Dijous                             16.00 a 17.30                            Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres                                        21.30 a 23.00                            Pista Ugalde

JUVENIL FEMENI “A” I “B”

Dimarts                                          20.30 a 21.30                             Poliesportiu del Mig
Dimecres i Divendres                  20.30 a 21.30                             Poliesportiu Salvador Gimeno

SENIOR MASC. “C”

Dimarts                                           21.30 a 23.00                           Poliesportiu del Mig
Dimecres                                         21.30 a 23.00                           Poliesportiu Ugalde

SENIOR MASC. “B” 

Dimarts                                          22.30 a 23.30                           Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                             22.00 a 23.30                           Poliesportiu del Mig
Divendres                                      22.30 a 23.30                           Poliesportiu Salvador Gimeno

SENIOR FEM. “B”

Dilluns                                           21.30 a 22.30                             Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres                                       21.30 a 22.30                             Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                      21.30 a 22.30                             Poliesportiu Ugalde

SENIOR MASC 1ª NACIONAL

Dimarts                                        21.30 a 22.30                               Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                           21.30 a 22.30                               Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres                                    21.30 a 22.30                               Poliesportiu Salvador Gimeno

SENIOR FEM. PLATA

Dilluns                                        21.30 a 23.00                                  Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres                                    21.30 a 23.00                                  Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous                                         22.30 a 23.30                                  Poliesportiu Salvador Gimeno

 

 

 

 

 

Notícies relacionades

LA MENJATECA

Compromesos amb els aspectes educatius de l’esport, vam llançar un espai on l’alimentació és la protagonista. Sandra Baño, professional de la nutrició ha col·laborat amb

Llegir més

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

UNEIX-TE
AL CLUB

#unsentimentunapassió

Categories

Equips Femenins

Equips Masculins

Últimes notícies