PREBENJAMINS
Dimarts i Dijous 17.30 a 18.30 Pavelló del Mig
BENJAMINS MASCULINS
Dilluns i Dimecres 17.30 a 18.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
BENJAMINS FEMENINS
Dimarts i Dijous 17.30 a 18.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
ALEVINS MASCULINS i ALEVINS FEMENINS (Mini)
Dimarts i Dijous 18.30 a 19.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
ALEVINS EXPERTS MASCULINS I FEMENINS
Dilluns i Dimecres 18.30 a 19.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 17.30 a 18.30 Poliesportiu del Mig
INFANTILS FEMENINS «A»
Dilluns Dimecres i Dijous 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
INFANTILS FEMENINS «B»
Dilluns 18.00 a 19.30 Pista exterior Sant Francesc
Dijous 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 17.30 a 18.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
INFANTILS FEMENINS «C»
Dilluns 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimarts 19.30 a 20.30 Pista exterior Sant Francesc
Dijous 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
INFANTIL MASCULÍ «A»
Dimarts 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 20.30 a 21.30 Poliesportiu del Mig
Divendres 16.30 a 17.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
INFANTIL MASCULÍ «B»
Dimarts 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 19.30 a 20.30 Pista Sant Francesc
Divendres 16.30 a 17.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
CADET MASCULÍ «A»
Dimarts 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 20.30 a 22.00 Poliesportiu del Mig
Divendres 18.30 a 19.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
CADET MASCULÍ «B»
Dimarts 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 19.30 a 21.00 Pista Sant Francesc
Divendres 18.30 a 19.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
CADET MASCULÍ «C»
Dimarts 21.30 a 22.30 Poliesportiu del Mig
Dijous 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 17.30 a 18.30 Pista Exterior Sant Francesc
CADET FEMENÍ «A»
Dilluns 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres i Divendres 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
CADET FEMENÍ «B»
Dilluns 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres 20.00 a 21.30 Pista Exterior Sant Francesc
Divendres 19.30 a 20.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
JUVENIL MASCULÍ «A»
Dimarts 21.30 a 23.00 Poliesportiu Ugalde
Dimecres 16.00 a 17.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 17.30 a 18.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
JUVENIL MASCULÍ «B»
Dilluns i Dijous 16.00 a 17.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres 21.30 a 23.00 Pista Ugalde
JUVENIL FEMENI «A» I «B»
Dimarts 20.30 a 21.30 Poliesportiu del Mig
Dimecres i Divendres 20.30 a 21.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
SENIOR MASC. «C»
Dimarts 21.30 a 23.00 Poliesportiu del Mig
Dimecres 21.30 a 23.00 Poliesportiu Ugalde
SENIOR MASC. «B»
Dimarts 22.30 a 23.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 22.00 a 23.30 Poliesportiu del Mig
Divendres 22.30 a 23.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
SENIOR FEM. «B»
Dilluns 21.30 a 22.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres 21.30 a 22.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 21.30 a 22.30 Poliesportiu Ugalde
SENIOR MASC 1ª NACIONAL
Dimarts 21.30 a 22.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 21.30 a 22.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
Divendres 21.30 a 22.30 Poliesportiu Salvador Gimeno
SENIOR FEM. PLATA
Dilluns 21.30 a 23.00 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dimecres 21.30 a 23.00 Poliesportiu Salvador Gimeno
Dijous 22.30 a 23.30 Poliesportiu Salvador Gimeno